Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Přihlásit se

Uživatelské jméno
Heslo
Pamatuj si mě

Vytvořit účet

Povinné údaje
Jméno
Uživatelské jméno
Heslo
Ověření hesla
E-mail
Ověření emailu
Captcha *
Reload Captcha

Pravidla

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Rádi vám na našich stránkách umožníme terapii psaním. Můžete psát o vašem trápení, a to klidně anonymně.

Aby nám/vám nebylo ještě blběji, máme pár pravidel:

  • Můžete svobodně vyjadřovat své názory. Nesmíte však neoprávněně zasahovat do práv třetích osob, např. poškozovat jejich dobré jméno nebo zasahovat do jejich soukromí. Neuvádějte tedy jména a příjmení konkrétních osob, do jejichž práv byste mohli (třeba nechtěně) zasáhnout.
  • Nesmíte zveřejňovat informace s potenciálem poškodit jiné osoby nebo skupiny osob, vyvolávat nebo eskalovat nenávistné nálady vůči jednotlivcům nebo skupinám osob.
  • Nesmíte propagovat ani vyjadřovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost vůči jednotlivcům či skupinám osob, obzvlášť pak vůči menšinám. Svými články nesmí vyvolávat nebo eskalovat nenávistné nálady. Bloger nesmípropagovat násilí a agresivitu jako prostředek řešení konfliktů.
  • Neurážejte, nezesměšňujte jiné blogery.
  • Vulgární slova jsou povolena :)
  • Nepoužívejte blog k reklamním účelům. Nepropagujte výrobky a služby (ani služby psychoterapeutů, kteří konkrétně vám pomohli).
  • Bloger by bez dohody s redakcí jemiblbe.cz neměl mazat již publikované texty, pokud k tomu nemá závažný důvod. I v takovém případě je ale povinen o smazání informovat administraci, pokud článek není starší než 48 hodin a to buď vzkazem v helpdesku, nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Bloger nese zodpovědnost za to, aby obsah jeho blogu nebyl v rozporu s obecně závaznými právními předpisy České republiky.
  • Pozor na autorská práva. Používáte-li fotografii, která není určena pro volné užití, uveďte autora (za předpokladu, že k publikování fotografie máte potřebné svolení).  Uvádíte-li úryvky cizích textů, prosím, citujte s uvedením příslušného zdroje.
  • Redakce si vyhrazuje právo neuveřejnit blog, který by byl v rozporu s pravidly či by se příčil přesvědčení redakce jemiblbe.cz (například kdybyste napsali do blogu, že redakce jemiblbe.cz je parta blbečků, tak vám to asi nepovolíme :))

V případě pochyb nám, prosím, napište do redakce (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Děkujeme za spolupráci :)

Redakce jemiblbe.cz

 

 

© 2019 Jemiblbe.cz // PHK MARKETING s.r.o.
click here