Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Přihlásit se

Uživatelské jméno
Heslo
Pamatuj si mě

Když škemráte o peníze na oběd

Nikdy jsem nepoznala, jaké je to žít v normální rodině. Vím, že v každé rodině se rodiče a sourozenci hádají. To je celkem normální a já to chápu. Občas to prostě člověku ujede. A když to není neúnosně často, tak je to asi i trochu zdravé. Jenže ty hádky nesmí být nabité nenávistí. Nenávistí, která se člověku usídlí v obličeji. Je to nepopsatelný š...
Celý článek
© 2019 Jemiblbe.cz // PHK MARKETING s.r.o.
click here